Objavljene kandidacijske liste, započela izborna utrka

SabornU subotu je i službeno započela izborna utrka. To tada su sve stranke trebale predati valjane kandidacijske liste. U nastavku članka možete pogledati sve liste za VIII izbornu jedinicu u koju spada Istra sa kvarnerskim otocima. Na popisu se nalaze 24 stranke sa 336 kandidata. Zanimljiv je podatak da su najmlađi kandidat i kandidatkinja stari tek 18 godina.

Podsjetimo, odlukom Predsjednika Republike Hrvatske od 17. listopada 2007. raspisani su izbori za zastupnike u Hrvatski sabor koji će se održati u nedjelju 25. studenoga.

Hrvatski će državljani birati zastupnike 6. saziva najvišeg predstavničkog tijela građana i nositelja zakonodavne vlasti u Republici Hrvatskoj na razdoblje od četiri godine.

Zastupnici se biraju neposredno, tajnim glasovanjem primjenom razmjernog sustava po kojem svaka stranka, odnosno kandidat ima pravo na broj parlamentarnih mandata razmjerno broju dobivenih glasova. Pravo glasa na temelju općeg i jednakog biračkog prava imaju svi hrvatski državljani s navršenih 18 godina života, osim osoba koje su pravomoćnom sudskom odlukom lišene poslovne sposobnosti.

Konstituiranje novog 6. saziva Hrvatskoga sabora predviđa se tijekom prosinca, odnosno dvadeset dana nakon objave službenih rezultata parlamentarnih izbora.

1. ABECEDA DEMOKRACIJE – ABECEDA
Nositelj liste: MIRKO MAKAUS, rođ. 31.03.1939., MALINSKA, STIPKINO 9
01. MIRKO MAKAUS, rođ. 31.03.1939., MALINSKA, STIPKINO 9
02. SLAVKO MANDEKIĆ, rođ. 29.06.1951., ZAPREŠIĆ, AUGUSTA ŠENOE 37
03. MIRA MUČOLI, rođ. 24.05.1942., ZAGREB, NEDELJSKA 6
04. IVA BRAJKOVIĆ, prof., rođ. 20.08.1979., RIJEKA, ZDRAVKA KUČIĆA 14
05. SANDRA BONIFAČIĆ BARIČEVIĆ, rođ. 19.09.1972., RIJEKA, SLAVKA KRAUTZEKA 79
06. MARKO VIŽINTIN, rođ. 05.11.1984., UMAG, POLEZINE 41
07. MATE SKENDER, rođ. 26.02.1982., VRSAR, BROSTOLADE 3
08. MARKO FERENČIĆ, rođ. 09.09.1983., BUJE, RUDINE 20
09. IVAN HAVIDIĆ, rođ. 04.01.1965., PISAROVINA, VLADIMIRA NAZORA 48
10. PETAR ILIBAŠIĆ, rođ. 07.06.1964., MALINSKA, DUBAŠLJANSKA 97
11. MARIJETA MILOŠEVIĆ, rođ. 23.02.1971., ZAGREB, BABURIČINA 18
12. HELENA GRUBIŠIĆ, rođ. 09.01.1977., PAG, KRALJA TOMISLAVA 8
13. SERAFINA SERŠIĆ, rođ. 01.09.1945., MALINSKA, STIPKINO 24
14. VERONIKA KARABAIĆ, rođ. 04.02.1924., MALINSKA, MIHOVILA RADIĆA 14

2. AKCIJA MLADIH – AM
Nositelj liste: MARIO ALEMPIJEVIĆ, dipl.oec., rođ. 04.06.1978., RIJEKA, ANTUNA KOSIĆA RIKA 4 B
01. MARIO ALEMPIJEVIĆ, dipl.oec., rođ. 04.06.1978., RIJEKA, ANTUNA KOSIĆA RIKA 4 B
02. DEAN BUIĆ, rođ. 02.10.1970., PULA, DOBRILINA 14
03. ROZANA VESELICA, rođ. 04.10.1980., VALTURA, VALTURA 13
04. BOJAN SIMONIČ, dipl.oec., rođ. 08.11.1979., LOVRAN, REZINE 1
05. BOJAN KURELIĆ, rođ. 14.12.1977., RIJEKA, KRŠINIĆEVA 16
06. DENIS TUHTAN, rođ. 03.04.1975., TRVIŽ, TRVIŽ 38
07. SANDI KRŠANAC, rođ. 19.06.1980., VEPRINAC, ZATKA 23
08. MAJA KAMBER, rođ. 22.05.1978., PULA, PRILAZ BARAKE 6
09. mr.sc. IVAN ŠTAJDUHAR, rođ. 26.05.1978., RIJEKA, TINA UJEVIĆA 2
10. BRANKA SARAJLIĆ, rođ. 04.09.1986., PULA, RIŽANSKE SKUPŠTINE 16
11. JANKO KUMLANC, rođ. 05.07.1971., PULA, OSJEČKA 16
12. RENATA MAJER, rođ. 20.04.1989., RIJEKA, ANTUNA KOSIĆA RIKA 4
13. IVAN MEZIĆ, rođ. 14.01.1977., RIJEKA, NIKOLE CARA 4
14. BOJAN TOMIĆ, dipl.iur., rođ. 28.06.1977., RIJEKA, LUDVETOV BREG 20

3. ALIJANSA ZA PRAVNU DRŽAVU – ALIJANSA
Nositelj liste: RADOVAN SMOKVINA, dipl.ing., rođ. 25.05.1941., IČIĆI, POLJANSKA CESTA 48

01. RADOVAN SMOKVINA, dipl.ing., rođ. 25.05.1941., IČIĆI, POLJANSKA CESTA 48
02. IVAN PILAŠ, rođ. 10.06.1950., RIJEKA, BRAJŠINA 21
03. RENATO MAJNARIĆ, rođ. 05.02.1965., ZAGREB, BARTOLIĆI 21
04. MONICA VISITZ, rođ. 28.05.1989., RIJEKA, VUKOVARSKA 48 1
05. VLADIMIR STIPANIĆ, rođ. 20.10.1947., CRIKVENICA, KRALJA ZVONIMIRA 80
06. NIVES KAPITANOVIĆ, rođ. 25.09.1961., RIJEKA, VUKOVARSKA 48 1
07. PETAR JANJIĆ, rođ. 14.12.1930., RIJEKA, BRAĆE CETINA 5 A
08. ALEKSANDRA DOMIJAN, rođ. 04.10.1974., DRAMALJ, DRAMALJ 94
09. ZLATKO VLAH, rođ. 27.12.1968., DRAMALJ, KAČJAK 22
10. IVAN KAPITANOVIĆ, rođ. 22.07.1934., RIJEKA, LUŽINE 5
11. DORIS JERŠAN, rođ. 18.04.1960., CRIKVENICA, JULIJA KLOVIĆA 43
12. ANDJELKO LERGA, rođ. 28.09.1950., CRIKVENICA, HRUSTA 2 A
13. MILAN RAPAIĆ, rođ. 25.11.1950., RIJEKA, IVANA RENDIĆA 3
14. BARICA TUCMAN, rođ. 15.08.1935., TRIBALJ, STRANČE 11

4. AUTOHTONA-HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – A-HSS
Nositelj liste: JASENKO STIPAC, dipl.ing., rođ. 06.12.1952., ZAGREB, VLAŠKA 86 A
01. PRAVORAD ČUBRIĆ, rođ. 19.09.1949., RIJEKA, ULJARSKA 4
02. TOMISLAV MATIJEVIĆ, rođ. 14.08.1980., RIJEKA, IVANA MATRLJANA 9
03. LINO BRUBNJAK, rođ. 31.05.1948., RIJEKA, MILICE JADRANIĆ 13
04. ŽELJKO JOBST, rođ. 03.09.1966., RIJEKA, MINAKOVO 21
05. VEDRAN ŠIMUNOVIĆ, rođ. 22.01.1974., BREŠCA, BREŠCA 29
06. NEDJELJKO TROSKOT, rođ. 13.08.1950., RIJEKA, DRAGE GERVAISA 41
07. JADRANKA SEKULOVIĆ, rođ. 27.02.1976., RIJEKA, ŠETALIŠTE 13.DIVIZIJE 19
08. IVAN BARIĆ, rođ. 02.01.1956., RIJEKA, VENUCCIEVE STUBE 11
09. VERONIKA PETROVIĆ, rođ. 07.12.1975., RIJEKA, ERAZMA BARČIĆA 11
10. JOSIP JOVIĆ, rođ. 03.03.1963., KASTAV, REŠETARI 52
11. VLASTA MUSTAPIĆ, rođ. 04.08.1971., RIJEKA, KRŠINIĆEVA 30
12. VINKO BALAS, rođ. 12.05.1966., BAKAR, KLANAC 175
13. OTO JOBST, rođ. 25.08.1939., RIJEKA, PLETENCI 22 A
14. MIROSLAV MATIJEVIĆ, rođ. 07.03.1954., RIJEKA, IVANA MATRLJANA 9

5. DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA – DSŽ; ZELENI HRVATSKE – ZELENI HR
Nositelj liste: MARIJA JELINČIĆ, rođ. 20.10.1947., ZAGREB, OGULINSKA 7
01. DOLORES VUKUŠIĆ, rođ. 03.10.1949., RIJEKA, KOZALA 82
02. BOJANA SIMIĆ, rođ. 17.01.1985., PULA, ROHREGGEROVA 73
03. KATA DŽAFEROVIĆ, rođ. 28.06.1953., KRASICA, KRASICA 133
04. BRANKA SARAJLIĆ, rođ. 03.03.1976., KASTAV, REŠETARI 51
05. INES PAVELIĆ, rođ. 16.02.1950., RIJEKA, IVANA MATETIĆA RONJGOVA 3
06. LILIANA FATOVIĆ, rođ. 03.05.1944., RIJEKA, UŽARSKA 15
07. MIRJANA KRIŠTOF, rođ. 10.08.1966., RIJEKA, IVANA GRPCA STRININA 13
08. DARIJA JELINČIĆ, rođ. 10.11.1979., ZAGREB, OGULINSKA 7
09. IVANKA LUKETIĆ, rođ. 12.12.1970., RIJEKA, IVANA GRPCA STRININA 13
10. KATICA KRIŠTOF, rođ. 22.06.1947., RIJEKA, IVANA GRPCA STRININA 13
11. MARIJA ZRILE, rođ. 02.06.1956., ZAGREB, KARELA ZAHRADNIKA 25
12. ANITA KLJAJIĆ, rođ. 01.05.1975., OSIJEK, BISTRIČKA 27
13. ROSANDA MAJIĆ, rođ. 10.07.1962., SPLIT, PUJANKE 61
14. SANELA PREDOJEVIĆ, rođ. 01.01.1981., ZAGREB, BERNARDA BERNARDIJA 6

6. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj liste: dr.sc. IVO SANADER, rođ. 08.06.1953., SPLIT, RIJEČKA 5

01. LINO ČERVAR, rođ. 22.09.1950., UMAG, ŠETALIŠTE V. GORTANA 58
02. GARI CAPPELLI, rođ. 16.05.1961., MALI LOŠINJ, ISTARSKA 16
03. dr.sc. BOJAN HLAČA, rođ. 30.08.1958., RIJEKA, NIKOLE CARA 4
04. dr.sc. ALAN ŠUSTIĆ, rođ. 16.07.1965., RIJEKA, NIKOLE CARA 3
05. mr.sc. KOLINDA GRABAR-KITAROVIĆ, rođ. 29.04.1968., RIJEKA, SAVE JUGO BUJKOVE 27
06. VILI ŠAINA, rođ. 26.06.1957., UMAG, ZEMLJORADNIČKA 6
07. dr.sc. NEVIO ŠETIĆ, rođ. 11.11.1958., BALE, TRG SANT ELENA 11
08. JOSIP BORIĆ, rođ. 23.10.1972., LOPAR, LOPAR 280
09. MARINO ROCE, rođ. 06.04.1963., PULA, BRUNJAKOVA 12
10. VESNA BUTERIN, rođ. 28.01.1974., RIJEKA, IVANA MATETIĆA RONJGOVA 1
11. JURICA ŠILJEG, rođ. 21.04.1974., ZAMBRATIJA, CVJETNA 2
12. MARKO ĆORIĆ, rođ. 05.02.1960., OPATIJA, ULICA JOAKIMA RAKOVCA 16
13. IVAN BUBIĆ, rođ. 05.06.1958., PAZIN, VIKTORA CARA EMINA 10
14. IRENA AHEL, rođ. 14.10.1964., JADRANOVO, GRBČIĆ BRANIMIRA-ICE 7

7. HRVATSKA KRŠĆANSKA DEMOKRATSKA UNIJA – HKDU
Nositelj liste: IVAN LESINGER, rođ. 18.04.1949., OPATIJA, ULICA GIUSEPPEA VERDIA 7

01. IVAN LESINGER, rođ. 18.04.1949., OPATIJA, ULICA GIUSEPPEA VERDIA 7
02. dr.sc. SANJA KATALINIĆ, rođ. 19.05.1969., OPATIJA, STUBIŠTE MARUŠINAC 8
03. dr.sc. JADRANKO JELIĆ, rođ. 23.02.1950., RIJEKA, MURINI 7 B
04. MIRKO PERKIĆ, rođ. 28.12.1960., MALI LOŠINJ, LOŠINJSKIH POMORACA 25
05. IGOR NEKIĆ, rođ. 25.02.1987., MEDVEJA, MEDVEJA 21
06. DANIJELA POGARČIĆ RAVLIJA, dipl.ing., rođ. 04.01.1964., RIJEKA, VODOVODNA 6
07. ZLATAN KALAJŽIĆ, rođ. 25.12.1949., RIJEKA, VINOGRADSKA 8
08. JOSIP ČINKO, dipl.ing. arhitekture, rođ. 16.12.1943., OPATIJA, NOVA CESTA 17
09. GVIDO SAMARDŽIĆ, rođ. 30.05.1959., MALI LOŠINJ, GIUSEPPE GARIBALDI 33
10. PETAR BALGAVI, ing. građevine, rođ. 09.03.1946., MOŠĆENIČKA DRAGA, KALAC 51 A
11. IVICA KRSTAŠ, rođ. 23.01.1969., MALI LOŠINJ, KAŠTEL 65
12. PAVAO NEKIĆ, rođ. 30.06.1962., MEDVEJA, MEDVEJA 21
13. MARKO VLAKIĆ, rođ. 24.11.1942., OPATIJA, ULICA DAVORINA TRINAJSTIĆA 3
14. ROBERTO LABINAC, dipl. teolog, rođ. 08.06.1968., RIJEKA, ZVONIMIROVA 13

8. HRVATSKA NARODNA STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
Nositelj liste: RADIMIR ČAČIĆ, rođ. 11.05.1949., VARAŽDIN, IVANA CANKARA 5
01. dr.sc. PERO LUČIN, rođ. 26.05.1962., RIJEKA, VRTLARSKI PUT 35 1
02. dr.sc. ENCO TIRELI, rođ. 13.06.1947., LABIN, KAPELICA 113
03. NADA TURINA-ðURIĆ, rođ. 11.07.1964., ŠMRIKA, BURIĆEVA 27
04. DARKO KRANJČIĆ, rođ. 10.07.1947., BUZET, NASELJE GORIČICA 13
05. mr.sc. EDITA STILIN, rođ. 10.10.1961., RIJEKA, ŠET.JOAKIMA RAKOVCA 7
06. MIRJANA ANTONELIĆ, rođ. 04.03.1960., PULA, VIDIKOVAC 16
07. DAMIR LONČARIĆ, rođ. 07.12.1966., SELCE, MARŠALA TITA 82
08. KRISTIJAN JURJAKO, rođ. 27.12.1971., CRES, ZAZID 7
09. MAURO IVANČIĆ, rođ. 22.12.1967., BUZET, PRAČANA 8
10. ŽELJKO BUBIČIĆ, rođ. 29.10.1978., POREČ, DRAČEVAC 31
11. mr.sc. VLASTA ROTSCHILD, rođ. 23.02.1971., KASTAV, ĆIKOVIĆI 130
12. MIROSLAV MATEŠIĆ, rođ. 25.06.1967., RIJEKA, BRAĆE STIPČIĆA 7
13. MARINO FOLO, rođ. 02.10.1964., PULA, SPONZINA 27
14. STIPE VUČEMILO, rođ. 26.11.1948., OMIŠALJ, PUŠĆA 89

9. HRVATSKA STRANKA MLADIH – HSM
Nositelj liste: NENAD PETROVIĆ, rođ. 16.03.1976., VARAŽDIN, TOME MASARYKA 6

01. NENAD PETROVIĆ, rođ. 16.03.1976., VARAŽDIN, TOME MASARYKA 6
02. SANELA LOVRIĆ, rođ. 24.12.1979., SLAVONSKI BROD, ALOJZIJA STEPINCA 35
03. MIJAT RADAS, rođ. 07.10.1976., VARAŽDINSKE TOPLICE, VRTLINOVEC 63
04. DOLORES JURANIĆ, rođ. 25.10.1975., NAŠICE, SOKOLSKA 5
05. ZORKA KLJAJIĆ, rođ. 08.10.1955., ðURðENOVAC, MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA 10
06. KATA MARKUŠIĆ, rođ. 12.01.1962., ðURðENOVAC, LIVADE 6
07. MARIO PAVIČIĆ, rođ. 08.01.1987., SIBINJ, POSAVSKA 14
08. BLANKA TOLIĆ, rođ. 07.12.1988., RUŠĆICA, HRVATSKIH BRANITELJA 3
09. IVANA PUTNIK, rođ. 25.03.1981., SLAVONSKI BROD, OSJEČKA 154
10. NATAŠA KRULJAC, rođ. 30.07.1973., SLAVONSKI BROD, BARANJSKA 4
11. HAKIJA BEGANOVIĆ, rođ. 25.04.1968., ZAGREB, ðORðIĆEVA 10
12. BORKO GUBIĆ, rođ. 21.06.1989., SLAVONSKI BROD, SLAVONSKA 1
13. JOZO LOVRIĆ, rođ. 27.03.1947., SLAVONSKI BROD, ALOJZIJA STEPINCA 35
14. HUSO MORIĆ, rođ. 02.08.1954., SLAVONSKI BROD, BARTOLA KAŠIĆA 46 A

10. HRVATSKA STRANKA NEZAPOSLENIH – HSN
Nositelj liste: ANTO ANUŠIĆ, rođ. 30.05.1969., VODNJAN, ANGELO CECCON 4
01. ANTO ANUŠIĆ, rođ. 30.05.1969., VODNJAN, ANGELO CECCON 4
02. JOVAN KARDOŠ, rođ. 21.04.1954., PULA, OSJEČKA 29
03. ANICA HEKIĆ, rođ. 15.08.1950., PULA, DOBRILINA 13
04. RANKO BRAJKOVIĆ, rođ. 24.03.1947., PULA, J. PULJANINA 16
05. MARIJA SKORUP, rođ. 30.12.1959., PULA, GUNDULIĆEVA 13
06. ZDRAVKO MARKANOVIĆ, rođ. 17.02.1962., VODNJAN, FORNO GRANDE 43
07. HELENA ANDRIĆ, rođ. 17.03.1962., PULA, BOŠKOVIĆEV USPON 8
08. EUGEN MARTINOVIĆ, rođ. 27.01.1954., PULA, KATALINIĆA JERETOVA 14
09. DUBRAVKA ŠARIĆ, rođ. 11.07.1968., PULA, OSJEČKA 16
10. BRUNO RAJKOVIĆ, rođ. 27.02.1948., POREČ, MATE VLAŠIĆA 17
11. INES BRAJKOVIĆ, rođ. 31.05.1984., PULA, J. PULJANINA 16
12. IVICA CVJETKOVIĆ, rođ. 09.07.1961., VODNJAN, DOLINSKA 14
13. IGOR KARDOŠ, rođ. 24.08.1985., PULA, OSJEČKA 29
14. DRENA KEČAN-ŠIKIĆ, rođ. 18.04.1966., PULA, VERUDA 13

11. HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP
Nositelj liste: ANTO ĐAPIĆ, rođ. 22.08.1958., OSIJEK, ILIRSKA 43
01. IVAN KIRIN, rođ. 01.01.1951., RIJEKA, MOŠE ALBAHARIJA 3
02. DAVOR DOMAZET-LOŠO, rođ. 01.05.1948., ZAGREB, VRHOVEC 18
03. NEDELJKO PAHLJINA, rođ. 03.04.1971., RAB, BANJOL 157
04. SANJA MIŠETIĆ, rođ. 28.05.1973., MALINSKA, NIKOLE TESLE 67
05. TOMISLAV CAR, rođ. 15.12.1956., RIJEKA, VELEBITSKA 4
06. LIVIJO SAJKO, rođ. 20.04.1966., RIJEKA, BRUNE FRANCETIĆA 3
07. MILAN ŠUŠNJAR, rođ. 13.05.1949., RIJEKA, PARTIZANSKI PUT 1
08. ROBERT CIFREK, rođ. 30.09.1968., KRALJEVICA, PODFARA 6
09. GORAN PAVELIĆ, rođ. 22.06.1962., RIJEKA, ŠKURINJSKIH BORACA 7
10. GOJKO JURANIĆ, rođ. 04.02.1959., KRK, RAPSKA 13
11. VLADO MILIĆ, rođ. 17.04.1949., PULA, TRŠĆANSKA 9
12. LOVRO HESKY, rođ. 26.06.1964., VELI LOŠINJ, ZAD BONE 16
13. WALTER HROVAT, rođ. 06.11.1965., PULA, OSJEČKA 13
14. TONI JURANIĆ, rođ. 10.06.1967., BAŠKA, JURANDVOR 63 A

12. HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
Nositelj liste: SILVANO HRELJA, rođ. 14.03.1958., PULA, ORBANIN 57

01. SILVANO HRELJA, rođ. 14.03.1958., PULA, ORBANIN 57
02. LJILJANA CVJETOVIĆ, prof., rođ. 15.01.1950., RIJEKA, ŠKURINJSKIH ŽRTAVA 34
03. ANTE ŠTULIĆ, rođ. 27.06.1945., RIJEKA, CRNČIĆEVA 7
04. SONJA VOJINOVIĆ, prof., rođ. 29.11.1947., BADERNA, RAKOVCI 22
05. RADOVAN CVEK, dipl.ing., rođ. 01.01.1957., PULA, LEONARDO DA VINCI 7
06. LUCIJAN KOS, dipl.oec., rođ. 10.02.1932., OPATIJA, MILEVE SUŠANJ 10
07. GORDANA PETROVIĆ, rođ. 13.07.1939., RIJEKA, LAGINJINA 17
08. DAMJAN RIBARIĆ, dipl.ing., rođ. 13.05.1942., NOVIGRAD, GLAGOLJAŠA 13
09. NADA VRANIĆ, rođ. 24.02.1948., LABIN, MARCILNICA 51
10. ðURðICA TANCABEL, rođ. 23.04.1950., LOVRAN, OMLADINSKA 11
11. MILJENKO VLAŠIĆ, rođ. 05.06.1957., BAŠKA, PALADA 92
12. RENATO KALAC, prof., rođ. 12.09.1959., PAZIN, BOŽE MILANOVIĆA 2
13. ZLATKA MARZI, rođ. 23.02.1950., BUZET, SVETI MARTIN FRANEČIĆI 94
14. DRAGAN HINIĆ, rođ. 15.08.1935., RIJEKA, ĆIRILA KOSOVELA 11

13. HRVATSKI DEMOKRŠĆANI – DEMOKRŠĆANI
Nositelj liste: SREĆKO BUTORAC, dr.med., rođ. 24.10.1953., PULA, CERNECCINA 2
01. SREĆKO BUTORAC, dr.med., rođ. 24.10.1953., PULA, CERNECCINA 2
02. mr.sc. SLAVKO ŠTAMBUK, dipl.ing., rođ. 20.04.1946., RIJEKA, PRVOG MAJA 3
03. LIVIO DOLGOŠ, dipl. soc. rad., rođ. 09.01.1971., SVETI PETAR U ŠUMI, JUKINI 81
04. dr.sc. MARIJA CRNIĆ-MARTINOVIĆ, dr.med., rođ. 25.12.1946., RIJEKA, RASTOČINE 6
05. KLAUDIO BUROLO, rođ. 11.10.1951., UMAG, TRGOVAČKA 2
06. MIROSLAV RADIĆ, prof., rođ. 19.04.1962., RIJEKA, ZAGREBAČKA 19
07. IVO FURLANIS, dipl.ing., rođ. 21.06.1945., RIJEKA, 19. UDARNE DIVIZIJE 5
08. DANIJELA HLANUDA, rođ. 04.04.1966., POREČ, DRAGA 12
09. BORIS DUNATOV, rođ. 10.05.1973., POREČ, ROČKA 22
10. IVO LIPIĆ, rođ. 25.04.1942., MATULJI, ŠMOGORSKA CESTA 49
11. ZORAN HRGA, rođ. 05.06.1969., PULA, VALDEBEČKI PUT 80
12. PAVAO BARBIŠ, rođ. 03.07.1952., MALINSKA, BOK 12
13. DAMIRA HULJEV, dipl.oec., rođ. 23.06.1975., RIJEKA, TINA UJEVIĆA 23
14. SASCHA SMOLČIĆ, dipl.oec., rođ. 02.03.1983., STRANIĆI KOD NOVE VASI, STRANIĆI KOD NOVE VASI
70

14. HRVATSKI PRAVAŠI-HRVATSKI PRAVAŠKI POKRET – HP-HPP
Nositelj liste: ANDRIJA ŠKRIBULJA, prof., rođ. 10.09.1935., DRAŽICE, SUŠIČKA 25
01. ANDRIJA ŠKRIBULJA, prof., rođ. 10.09.1935., DRAŽICE, SUŠIČKA 25
02. KRISTIAN MARINOVIĆ, rođ. 22.02.1979., PULA, SPLITSKA 2
03. NIKOLA TOMLJENOVIĆ, rođ. 14.05.1949., RIJEKA, KRŠINIĆEVA 14
04. MARIO STARČEVIĆ, rođ. 04.04.1978., PULA, LUSSIJEVA 5
05. ANDREA RADOLOVIĆ, rođ. 19.08.1975., CRIKVENICA, ANTE STARČEVIĆA 36
06. STJEPAN DRVENKAR, rođ. 21.09.1943., RIJEKA, TUTNOVO 14 A
07. DAVOR VINKOVIĆ, rođ. 06.05.1965., RIJEKA, ZDRAVKA KUČIĆA 3 4
08. KREŠIMIR KRLEŽA, rođ. 16.12.1973., PREMANTURA, MUNTE 44
09. DAMIR ŽEPINA, rođ. 05.02.1976., HRELJIN, RUŽIĆ SELO 180
10. BOJAN ZVONAREK, rođ. 28.06.1980., PREMANTURA, RUNKE 4
11. STIPAN DŽAJA, rođ. 02.01.1948., RIJEKA, DRAGE ŠĆITARA 3
12. VESNA MARINOVIĆ, rođ. 27.04.1968., PULA, SPLITSKA 2
13. ANČICA VINKOVIĆ, rođ. 23.07.1967., RIJEKA, ZDRAVKA KUČIĆA 3 4
14. EDO TURK, rođ. 28.04.1988., RIJEKA, LUKI 58

15. HRVATSKI ZBOR – ZBOR
Nositelj liste: GRGO-TOMISLAV ANTIČIĆ, rođ. 07.03.1946., ZAGREB PARUŽEVINA, LIŠEVO 2
01. LEO KULUŠIĆ, rođ. 03.03.1983., OPATIJA, JUŠIĆI 28
02. VEDRAN MRðEN, rođ. 30.08.1984., MATULJI, KVARNERSKA CESTA 23
03. MARIO LUČIĆ, rođ. 03.02.1979., OPATIJA, JUŠIĆI 117
04. DANILO LJUBIĆ, rođ. 25.07.1979., MATULJI, ULICA STARI GRAD 29
05. RENATO CESAR, rođ. 27.06.1982., OPATIJA, JUŠIĆI 61 B
06. TOMISLAV KOVAČEVIĆ, rođ. 30.03.1981., MATULJI, POPOVIĆEV PUT 23
07. SARA TOMLJANOVIĆ, rođ. 15.03.1985., MATULJI, ULICA BRANKA LAGINJE 33 B
08. IZABELA VUKELIĆ, rođ. 22.09.1984., MATULJI, POPOVIĆEV PUT 3
09. ANTE MRKOCI, rođ. 25.12.1982., ROVINJ, CADEMIA 20 A
10. FRANC DAVANZO, rođ. 05.02.1988., MATULJI, POPOVIĆEV PUT 1 A
11. SAŠA ðANIĆ, rođ. 02.09.1970., KUČELI, CRNČIĆI 64
12. DANIJELA ðURIĆ, rođ. 30.11.1981., OPATIJA, ULICA KOSIĆEVO 5
13. DANIEL MEKIŠ, rođ. 23.04.1983., KASTAV, TRINAJSTIĆI 33
14. BRUNO VISENTIN, rođ. 20.06.1965., RIJEKA, ISTARSKA 40

16. ISTARSKA SOCIJALDEMOKRATSKA NEZAVISNA STRANKA – ISDNS; STRANKA UMIROVLJENIKA – SU
Nositelj liste: mr.sc. IVAN JANKO, rođ. 17.06.1939., PULA, COCEICHEVA 13

01. mr.sc. IVAN JANKO, rođ. 17.06.1939., PULA, COCEICHEVA 13
02. SERGIO BUDICIN, prof., rođ. 31.01.1945., PULA, KOPARSKA 1
03. LUCIJAN ŠIROLA, dipl.oec., rođ. 18.02.1942., BANJOLE, BUMBIŠTE 7
04. GIORGIO BUDICIN, rođ. 14.10.1948., VINKURAN, DEBELI VRV 45
05. DRAGAN KLJAJIĆ, rođ. 06.12.1960., BANJOLE, KAŠTANJEŽ 33
06. MILA BREŠČIĆ, rođ. 04.02.1951., BANJOLE, KAŠTANJEŽ 31
07. VESNA MONTE, rođ. 04.04.1954., BANJOLE, KAŠTANJEŽ 16 A
08. IRMA HORVAT, rođ. 31.10.1929., BANJOLE, KAŠTANJEŽ 30
09. RENATO VOŠKION, rođ. 22.02.1937., PULA, ROHREGGEROVA 32
10. MLADENKA MARKANOVIĆ, rođ. 30.12.1964., PULA, COCEICHEVA 10
11. RAFE MATKOVIĆ, rođ. 11.09.1950., VODNJAN, GAJANA 26
12. NENAD KOSANOVIĆ, rođ. 02.07.1977., PULA, CARLIJEVA 35
13. JOSIP LUPETINA, rođ. 04.01.1961., PULA, 43. ISTARSKE DIVIZIJE 29
14. MILAN KOVAČEVIĆ, rođ. 30.05.1945., PULA, ISTARSKA 12

17. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS
Nositelj liste: DAMIR KAJIN, rođ. 03.02.1962., BUZET, IVANA SANCINA 4

01. DAMIR KAJIN, rođ. 03.02.1962., BUZET, IVANA SANCINA 4
02. IVAN JAKOVČIĆ, rođ. 15.11.1957., POREČ, 8. MARTA 1
03. BORIS MILETIĆ, rođ. 02.09.1975., PULA, KAVRERSKI PUT 23
04. MARIN BRKARIĆ, rođ. 16.11.1955., ŠUŠNJEVICA, ŠUŠNJEVICA 59
05. DOROTEA PEŠIĆ-BUKOVAC, rođ. 03.02.1959., RIJEKA, ZAMETSKA 68
06. ERNIE GIGANTE DEŠKOVIĆ, rođ. 03.10.1979., OPATIJA, ULICA MARŠALA TITA 37
07. ANTEO MILOS, rođ. 17.09.1969., NOVIGRAD, JURJA DOBRILE 4
08. NEVIJA POROPAT, rođ. 20.05.1963., SMOLICI, SMOLICI 10
09. TEDI CHIAVALON, rođ. 11.07.1978., VODNJAN, VLADIMIR NAZOR 16
10. RENATO KRULČIĆ, rođ. 01.06.1970., PAZIN, LINDAR 126
11. MARKO MARTINČIĆ, rođ. 18.07.1945., PULA, GIUSEPPINE MARTINUZZI 20
12. ALIDA PERKOV, rođ. 24.08.1952., LIŽNJAN, LIŽNJAN 117 A
13. MILAN MIHOVILOVIĆ, rođ. 21.06.1953., ROVINJ, S.ŽIŽE 5
14. NATAŠA MILJAK, rođ. 21.06.1972., LOVRAN, CESTA LOVRANSKA DRAGA 2

18. JEDINO HRVATSKA-POKRET ZA HRVATSKU – JEDINO HRVATSKA
Nositelj liste: VLADIMIR BRKLJAČA, rođ. 03.09.1969., UMAG, VLADIMIRA NAZORA 7
01. VLADIMIR BRKLJAČA, rođ. 03.09.1969., UMAG, VLADIMIRA NAZORA 7
02. DUBRAVKO MILAT, rođ. 06.02.1951., RIJEKA, ŠETALIŠTE 13.DIVIZIJE 104
03. SLAVICA NILAŠ, rođ. 30.05.1961., BUJE, ISTARSKA ULICA 9
04. JOZO NUJIĆ, rođ. 01.06.1963., POREČ, ULICA TRIDESETOG TRAVNJA 3
05. GORAN MILER, rođ. 25.02.1978., PUNAT, DRENA BB
06. STIPO BARAĆ, rođ. 25.10.1958., RIJEKA, MIHANOVIĆEVA 44
07. SLAVKA BANDUR, rođ. 03.03.1966., POREČ, ULICA TRIDESETOG TRAVNJA 3
08. GABRIJELA BRKLJAČA, rođ. 06.03.1973., BRTONIGLA, RADINI 11 A
09. ZDRAVKO JUKIĆ, rođ. 29.08.1952., RIJEKA, RUDOLFA TOMŠIĆA 52
10. IVAN NILAŠ, rođ. 24.11.1957., BUJE, ISTARSKA ULICA 9
11. VLADIMIR PASKOVIĆ, rođ. 03.07.1966., MEDULIN, REGI 110
12. IVAN IVOŠIĆ, rođ. 02.03.1971., RIJEKA, IVANA MATETIĆA RONJGOVA 3
13. LOVRA ŠIMIĆ, rođ. 17.10.1980., NOVA VAS POREČ, MIHATOVIĆI 28
14. JURICA NUJIĆ, rođ. 04.12.1979., POREČ, STANCIJA PORTUN 18

19. LJEVICA HRVATSKE – LJEVICA; ISTARSKI SOCIJALDEMOKRATSKI FORUM-FORO SOCIAL DEMOCRATICO ISTRIANO – ISDF-FSDI; SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE – SRP; HRVATSKI SOCIJALDEMOKRATI – HSD
Nositelj liste: VLADIMIR BEBIĆ, dipl. politolog, rođ. 04.08.1946., RIJEKA, MIHANOVIĆEVA 2
01. VLADIMIR BEBIĆ, dipl. politolog, rođ. 04.08.1946., RIJEKA, MIHANOVIĆEVA 2
02. LIVIO BOLKOVIĆ, dipl.ing., rođ. 11.07.1958., PULA, MEŠTROVIĆEVA 11
03. IRENE GREGOROVIĆ-FILIPČIĆ, dipl.iur., rođ. 05.11.1959., RIJEKA, FRANJE ČANDEKA 35 A
04. BRUNO LANGER, rođ. 21.07.1949., PULA, VALKANE 10
05. ANTONIJA MANESTAR, rođ. 23.01.1944., OPATIJA, ULICA GIUSEPPEA VERDIA 21
06. MARIJANA RACAN, rođ. 24.10.1973., PULA, BENUSSIJEVA 58
07. RADE BABIĆ, rođ. 12.12.1946., PULA, MOHOROVIČIĆEVA 10
08. VLADIMIR GAŠPARINI, rođ. 08.07.1954., POREČ, EUFRAZIJEVA 27
09. HALIL GOLUBIĆ, rođ. 25.05.1949., RIJEKA, SNEŽNIČKA 10
10. DRAGAN SOKOLOVIĆ, oec., rođ. 01.05.1965., PULA, VITEZIĆEVA 8
11. MLADENKA MARIN, rođ. 01.01.1958., RIJEKA, KVARNERSKA 2 A
12. MILAN ČUBRIĆ, rođ. 18.11.1937., KOSTRENA, ŠODIĆI 18
13. BORIVOJ BUKVA, rođ. 10.11.1948., RIJEKA, ADAMIĆEVA 13
14. dr.sc. LUCIANO DELBIANCO, rođ. 10.06.1954., PULA, RAŠKA 6

20. PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ – PGS; HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS; HRVATSKA SOCIJALNO LIBERALNA STRANKA – HSLS
Nositelj liste: NIKOLA IVANIŠ, rođ. 03.01.1956., RIJEKA, V. M. LENCA 48
01. NIKOLA IVANIŠ, rođ. 03.01.1956., RIJEKA, V. M. LENCA 48
02. IVO ZRILIĆ, rođ. 19.10.1956., RIJEKA, POMERIO 2
03. SANDRO JURMAN, rođ. 07.09.1971., KANFANAR, MATOHANCI 1
04. DARIJO VASILIĆ, rođ. 29.07.1966., KRK, O. KERŠOVANIJA 8
05. IGOR BELAS, rođ. 20.07.1967., PULA, GROŽNJANSKA 22
06. ŽELJKO ŠIMUNIĆ, rođ. 02.08.1958., RIJEKA, DUBROVAČKA 2
07. STEVAN PEJNOVIĆ, rođ. 22.12.1963., RIJEKA, KVATERNIKOVA 62 A
08. VLASTA SUŠANJ, rođ. 28.12.1945., RIJEKA, PLITVIČKA 18
09. IVAN MENCER, rođ. 21.08.1947., RIJEKA, ŠKURINJSKIH ŽRTAVA 5
10. DINKO BEAKOVIĆ, rođ. 19.08.1957., RIJEKA, RAVAN 4 B
11. BORIS BABIĆ, rođ. 11.01.1966., KRŠAN, PRISTAV 81
12. ANDREA LATINOVIĆ, rođ. 17.10.1966., ZAGREB, BRAĆE CVIJIĆA 17
13. MLADEN PRENC, rođ. 13.04.1962., MATULJI, ŠMOGORSKA CESTA 17
14. SLAVKO ŽIC, rođ. 14.09.1943., PUNAT, OBALA 73

21. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ, rođ. 30.10.1966., ZAGREB, PREVOJ 51

01. ZLATKO KOMADINA, rođ. 24.10.1958., RIJEKA, SILVA MILENIĆA LOVRE 29
02. SLAVKO LINIĆ, rođ. 19.09.1949., RIJEKA, VRAZOV PRIJELAZ 4
03. DINO KOZLEVAC, rođ. 10.01.1960., BUJE, ULICA GIUSEPPEA VERDIA 2
04. GORDANA SOBOL, rođ. 12.09.1961., ZAGREB, GRAČANSKI MIHALJEVAC 7 D
05. ŽELJKO JOVANOVIĆ, rođ. 26.11.1965., RIJEKA, EDE JARDASA 1
06. LUKA DENONA, rođ. 08.11.1950., KASTAV, ŠTIVAR 1
07. TANJA VRBAT, rođ. 18.06.1979., UMAG, VALICA 31 D
08. ROMANA JERKOVIĆ, rođ. 28.11.1964., RIJEKA, JANKA POLIĆA KAMOVA 40
09. VEDRAN GRUBIŠIĆ, rođ. 22.03.1976., TRGETARI, BURJAKI 36
10. LORIS RAK, rođ. 04.12.1980., RIJEKA, ANTE KOVAČIĆA 22
11. ZDENKO ANTEŠIĆ, rođ. 27.02.1955., SUPETARSKA DRAGA, SUPETARSKA DRAGA 504
12. DENIS MARTINČIĆ, rođ. 02.03.1960., PULA, RIZZIJEVA 34
13. SANDRA KRPAN, rođ. 05.04.1974., RIJEKA, TINA UJEVIĆA 24
14. DENIS KONTOŠIĆ, rođ. 13.06.1959., BARBAN, ORIHI 26

22. ZELENA ALTERNATIVA-STRANKA POTROŠAČA – ZA-SPOT
Nositelj liste: PETAR CIGANOVIĆ, rođ. 28.08.1969., RIJEKA, UDATNOGA 4

01. PETAR CIGANOVIĆ, rođ. 28.08.1969., RIJEKA, UDATNOGA 4
02. DAŠA DRNDIĆ, rođ. 10.08.1946., RIJEKA, BELI KAMIK 2
03. MARINKO MIOČIĆ-STOŠIĆ, rođ. 27.01.1951., RIJEKA, BRAJŠINA 1
04. IGOR KUKIĆ, rođ. 26.03.1974., RIJEKA, JELIĆEVA 15
05. MAJA BISTRIČIĆ, rođ. 08.08.1980., RIJEKA, EDE JARDASA 24
06. IGOR PAJIĆ, rođ. 19.12.1983., RIJEKA, SIMONETTIEVA 4
07. JASMINA MIKAĆ, rođ. 26.05.1976., RIJEKA, RASTOČINE 7
08. SAŠA PERŠIĆ, rođ. 09.04.1976., PASJAK, PASJAK 21
09. VEDRAN JAGIĆ, rođ. 30.12.1978., RIJEKA, SLAVIŠE VAJNERA ČIČE 1
10. MILENA TRKULJA, rođ. 17.01.1984., RIJEKA, IVANA ZAJCA 24
11. VEDRAN JAKOMINIĆ, rođ. 06.02.1980., RIJEKA, PROLAZ MARČELJEVE DRAGE 15
12. MILENA VUČIĆ, rođ. 24.02.1968., RIJEKA, MARIJE GRBAC 25
13. IGOR MATETIĆ, rođ. 29.07.1979., RIJEKA, VOLČIĆEV TRG 1
14. MARINO MATUCHINA, rođ. 07.01.1986., RIJEKA, RASTOČINE 7

23. ZELENA STRANKA – ZS; AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE – ASH; HRVATSKA RADNIČKA STRANKA – HRS; JADRANSKA SOCIJALDEMOKRATSKA STRANKA HRVATSKE – JADRANSKI SOCIJALDEMOKRATI
Nositelj liste: ALJOŠA BABIĆ, rođ. 21.12.1967., RIJEKA, FRANCA PREŠERNA 1
01. ALJOŠA BABIĆ, rođ. 21.12.1967., RIJEKA, FRANCA PREŠERNA 1
02. RADMILA IVANČEVIĆ, rođ. 03.01.1955., RIJEKA, VERE BRATONJE 25
03. MILAN POPADIĆ, rođ. 20.09.1951., RIJEKA, VERE BRATONJE 23
04. ZLATKO PAVEŠIĆ, rođ. 08.02.1947., ŠKRLJEVO, KUKULJANOVO 32
05. DESANKA DAMJANOVIĆ, rođ. 02.10.1966., RIJEKA, IVANA ZAVIDIĆA 5
06. LJUBO SUBOTIĆ, rođ. 21.02.1954., RIJEKA, ŠKOLJIĆ 1
07. STOJAN TRAJKOVSKI, rođ. 23.03.1954., SARŠONI, KVAŽIĆI 27
08. PAVLE VUJANIĆ, rođ. 25.11.1931., RIJEKA, BUJSKA 15
09. LJUBOMIR POPOVSKI, rođ. 05.04.1947., MORAVICE, DOKMANOVIĆI 2 A
10. MARIJA DERADO, rođ. 05.01.1932., RIJEKA, FRANJE BRENTINIJA 3
11. IVICA LUKIĆ, rođ. 28.02.1949., RIJEKA, ZAMETSKOG KORENA 14 B
12. LJUBICA ČAKI, rođ. 14.01.1959., RIJEKA, FRANCA PREŠERNA 44
13. KARMEN TAU, rođ. 09.12.1963., RIJEKA, BRAJŠINA 16
14. ZORAN KOLUNDŽIĆ, rođ. 03.10.1977., RIJEKA, FRANCA PREŠERNA 50

24. ZELENA STRANKA-ZELENA ALTERNATIVA – ZELENI; DEMOKRATSKI CENTAR – DC
Nositelj liste: mr.sc. JOSIP-ANTON RUPNIK, rođ. 11.08.1938., PULA, VIŠKA 12
01. mr.sc. JOSIP-ANTON RUPNIK, rođ. 11.08.1938., PULA, VIŠKA 12
02. OZREN KUČAN, dr.stom., rođ. 18.01.1963., RIJEKA, DRAGE GERVAISA 31 A
03. GORDANA FERENČIĆ, rođ. 19.07.1957., PULA, VIDIKOVAC 32
04. PETAR LOVRIĆ, rođ. 16.05.1963., PULA, MARDEGANIJEVA 34
05. RANKO TADIĆ, rođ. 21.01.1961., OMIŠALJ, VELI DVOR 11
06. SVETLANA VUKIĆ, rođ. 07.02.1962., RIJEKA, KVATERNIKOVA 59
07. MILAN VUKŠIĆ, rođ. 11.11.1957., UMAG, MOELA 7 1
08. BOBAN ROBERT PAULOVIĆ, rođ. 08.05.1962., BUJE, STANIČNA ULICA 4
09. JANJA MODRIĆ, rođ. 19.07.1957., RIJEKA, FRA SERAFINA SCHOENA 1
10. VLADIMIR ŠIKMAN, rođ. 15.08.1978., RIJEKA, SIMONETTIEVA 4
11. ROBERT BUZDAKIN, rođ. 16.08.1981., BUJE, BROLO 26
12. IVANKA LETO, rođ. 07.09.1944., PULA, ŠPILJAVAC 8
13. VESNA FABIJAN, rođ. 27.02.1952., PULA, ROHREGGEROVA 80
14. ANTE VOLAREVIĆ, rođ. 21.07.1947., PEROJ, PEROJ 450 A

Komentiranje je onemogućeno.

Komentari
Najčitanije u 7 dana
Anketa

Jeste li zadovoljni dijelom proračuna o kojem odlučuju građani


Pogledaj rezultate

Prethodne ankete

Najčitanije u 30 dana

© iPazin.net portal 2001. - 2019.