Božićno novogodišnji koncert Limene glazbe Pazin

Božićni koncert23. prosinca u velikoj dvorani Spomen doma u Pazinu sa početkom u 20,00 sati održati ćemo naš ovogodišnji tradicionalni Božićno novogodišnji koncert. Ovogodišnji koncert održavamo na kraju godine u kojoj smo aktivnosti usmjerili 60 obljetnici ponovnog okupljanja i nastavka djelovanja glazbenika i Limene glazbe Pazin nakon II svjetskoga rata 1948 godine. Našim ćemo građanima i vjernim simpatizerima upriličiti novi i nadamo se još bolji glazbeni doživljaj. Koncert će biti prilika da naše građanstvo i goste glazbom provedemo blistavim plesnim dvoranama prošlosti i podarimo im glazbeni doživljaj protkan notama slavnih majstora glazbe i belkanta.
Zadovoljstvo nam je što će nam ove godine svojim osebujnim glasom i stilom u tome pomoći gospodin Mirko Cetinski koji će zajedno sa nama izvesti nekoliko kompozicija te naši stalni pratitelji i prijatelji iz Pazinskog kolegija Klasične gimnazije – ovoga puta muška klapa Kažun. Osim toga i ove će nam godine „pomoći“ nekoliko glazbenika, naših prijatelja, iz glazbi Pula, Sv. Lovreč i Roč.

Ovogodišnji koncert biti će svojevrsni uvod u 2009 godinu kada ćemo obilježiti 150 godina od prvoga znanog spominjanja Limene glazbe u Pazinu 1859 godine.
Dirigent: prof Robert Rosanda

Pokrovitelji koncerta: Županija istarska i Grad Pazin
Sponzori koncerta: Croatia osiguranje D.D. podružnica Pula,
Emmeerre Pazin, Kamen Pazin, Puris Pazin,
Bina Istra i Cronex Pazin
Medijski pokrovitelji: Radio Istra Pazin i Radio 052 Pazin

4 komentara na “Božićno novogodišnji koncert Limene glazbe Pazin”

  1. luna napisao:

    KADI STE KOMENTATORI?
    Okrenimo se ljepšima, boljima i vrednijima!

  2. rudi napisao:

    IDEŠ!
    jedva čekan…
    konačno KONCERT

  3. xyz napisao:

    E baš čekan taj koncert!;) Super su ti naši limenjaci!!!

  4. sinjorina napisao:

    ma i ja jedva čekam koncer limenih…
    lani san na žalost morala propustit koncert ali ove godine to sigurno neću, već i dicu peljen sobom da uživamo…

Komentiranje je onemogućeno.

Komentari
Najčitanije u 7 dana
Anketa

Jeste li zadovoljni dijelom proračuna o kojem odlučuju građani


Pogledaj rezultate

Prethodne ankete

Najčitanije u 30 dana

© iPazin.net portal 2001. - 2025.