Dječji olimpijski festival 2018.

U petak, 11. svibnja 2018. u 9 sati,  na gradskom stadionu u Pazinu, zapaljena je olimpijska baklja i podignuta olimpijska zastava kao znak za početak 17. Olimpijskog festivala Dječjeg vrtića „Olga Ban“ Pazin.

Osim u klasičnim, pojedinačnim i ekipnim, disciplinama poput: trčanja na 50m, štafeti, nogometu, bacanju loptice u dalj te skoku u dalj s mjesta, naši su mališani snage odmjeravali i u skakanju u vreći, potezanju konopa, poligonu te oni najmlađi u vožnji tricikla i malom trčanju na 25 m.

Uz 450-ak djece iz pazinskog i svih područnih vrtića na stadionu je bilo i 50-tak njihovih odgajateljica, vanjskih suradnika i suradnica te studentica.

Oni najbolji odmjeriti će snage s djecom iz cijele Istre na županijskoj Olimpijadi koja će se održati 23. svibnja 2018. u Medulinu.

Olimpijski festival se organizira u suradnji sa Zajednicom sportskih udruga Grada Pazina, a majice i kape za sve sudionike osigurao je Hrvatski olimpijski odbor.

REZULTATI 17. DJEČJE OLIMPIJADE DJEČJEG VRTIĆA «OLGA BAN» PAZIN ODRŽANE 11.05.2018. NA GRADSKOM STADIONU U PAZINU

TRČANJE 50 m

M

  1. Juraj Ćus (Zujalice, Pazin) vrijeme: 8’50”
  2. Roko Jurić (Leptirići, Pazin)
  3. Niko Grah (Mravići, Pazin)

Ž

  1. Mia Kavčić (Lupoglav) vrijeme: 8’90”
  2. Lara Blašković (Iskrice, Pazin)
  3. Ema Šuran (Zujalice, Pazin)

ŠTAFETA 4×25 m

M

  1. CVJETIĆI (Pazin) vrijeme: 20’12”
  2. GRAČIŠĆE
  3. MOTOVUN

Ž

  1. BUB AMARCI (Pazin)  vrijeme: 23’09”
  2. LEPTIRIĆI (Pazin)
  3. MRAVIĆI (Pazin)

BACANJE LOPTICE U DALJ

M

  1. Petar Ujčić (Leptirići, Pazin) 12,05 m
  2. Mihael Hek (Mravići, Pazin) 10,90 m
  3. Leon Jakus (Iskrice, Pazin) 10,00 m

Ž

  1. Vita Černe (Hihotići, Pazin) 9,80 m
  2. Elma Kešetović (Gračišće) 8,90 m
  3. Mia Pamić (Sv. Petar u Šumi) 8,30 m

SKOK U DALJ

M

  1. Bartol Pamić (Bubamarci, Pazin) 155 cm
  2. Fran Vojsković (Gračišće) 132 cm
  3. Arian Damijanić (Zujalice, Pazin) 131 cm

Ž

  1. Ivona Paškvalić (Lupoglav) 128 cm
  2. Tara Krištofić (Leptirići, Pazin) 114 cm
  3. Ana Lakača (Zujalice, Pazin) 113 cm

NOGOMET

  1. KING (Karojba)
  2. FRNDALIĆI  (Pazinski Novaki)
  3. PAZINKA (Listići, Pazin)

POTEZANJE KONOPA

  1. Cvjetići/Leptirići/Mravići (Pazin)
  2. Mići meštri (Pazin)
  3. Listići/Iskrice/Zujalice (Pazin)

SKAKANJE U VREĆI

  1. Natali Žulić (Tinjan)
  2. Nina Jurčić (Listići, Pazin)
  3. Vanja Krivičić (Sv. Petar u Šumi)

POLIGON

  1. Toni Nefat (Iskrice, Pazin)
  2. Ajla Suljić (Cvjetići, Pazin)
  3. Mathias Mitrović (Listići, Pazin)

TRICIKLIJADA

  1. Veronika Lovrinić (Loptići, Pazin)
  2. Dora Čutura (Pačići, Pazin)
  3. Niko Poldrugovac (Zvjezdice, Pazin)

MALO TRČANJE 25 M

  1. Mia Carić (Listići, Pazin)
  2. Hana Udovičić (Mići meštri, Pazin)
  3. Lovro Mrak (Leptirići, Pazin)

 

DIPLOMA ZA FAIR-PLAY:

Nogometna ekipa „King“ iz Karojbe

 

UKUPNI POBJEDNIK:

Ekipa „Leptirići“ iz Pazina

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Komentari
Anketa

Jeste li zadovoljni stanicom za tehnički pregled u Pazinu?


Prethodne ankete

Najčitanije u 7 dana
Najčitanije u 30 dana

© iPazin.net portal 2001. - 2018.