Fotogalerija: 15. Plesni susret Istre

Plesni_Susret_IstreU pazinskom Spomen domu održan je 15. „Plesni susret Istre“ na kojem je nastupilo 600-tinjak plesača iz 64 plesne grupe različitih uzrasta iz svih dijelova Istre. Plesalo se uz moderne ritmove popularne Shakire ili Lady Gage, ali moglo se vidjeti i plesno viđenje klasičnih priča poput Crvenkapice, Djevojčice sa šibicama, Aladina i Petra Pana.

Pozornicom je prodefiliralo mnoštvo raznih likova, zanimljivih kostima i koreografija, pa se tako moglo vidjeti malene žabice i pčelice, balerine, princeze, vještice, školarce, kaubojke, kao i uvijek atraktivne hip-hopere i break-dancere.

Stručni žiri odlučio je da su u pojedinim kategorijama najbolji bili:

Kategorija A0-djeca predškolskog uzrasta:
1. „BAMBOLE“ DND Poreč
2. „ALLEGRO“ Baletni i plesni studio Spomen doma Pazin
3. „PČELICE“ Udruga Mali veliki mikrofon Buzet

Kategorija A1 – učenici nižih razreda osnovnih škola:
1. „SAVRŠENO DRUŠTVO“ Područna škola Lupoglav
2. „SKY DANCERS“ Osnovna škola Vidikovac Pula
3. „FRAJERICE“ Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin

Kategorija A2 – udruge-učenici nižih razreda osnovnih škola:
1. „PRINCEZE“ DND Poreč
2. „B-BOYS BREAKERI“ DND Poreč
3. „THE SPIRIT (MINI ONE)“ Baletni i plesni studio Spomen doma Pazin

Kategorija B1 – učenici viših razreda osnovnih škola:
3. “FLY TIM“ Osnovna škola Mate Balote Buje

Kategorija B2- udruge-učenici viših razreda osnovnih škola:
1. „VENYM“ DND Fažana i „STARS“ DND Poreč
2. „THE SPIRIT (MEDIUM TWO)“ Baletni i plesni studio Spomen doma Pazin
3. „NO NAME“ Udruga Mali veliki mikrofon Buzet

Kategorija C1 – učenici srednjih škola:
1. „VALLEY GENESIS“ Talijanska srednja škola Bale
3. „SHOUT“ Talijanska srednja škola Bale

Kategorija C2 – udruge- učenici srednjih škola:
1. „HONEY“ Studio za izvedbene umjetnosti MOT 08 Poreč
2. „THE SPIRIT TWO“ Baletni i plesni studio Spomen doma Pazin
3. „ROXANNE SENIORKE“ Gimnastički klub Roxenne Rovinj

Kategorija D – show dance:
1. „USB“ Poreč
2. „ROXY DANCE“ Pazin
3. „SALTATRIX SENIOR“ DND Vodnjan

Posebnu nagradu za najbolju koreografiju susreta stručni žiri dodijelio je Eldi Kosanović Radovik za koreografiju plesne grupe „HONEY“ Studio za izvedbene umjetnosti MOT 08 Poreč.

Dario Brajković
„Radio Pazin“

Plesni_Susret_IstrePlesni_Susret_IstrePlesni_Susret_IstrePlesni_Susret_IstrePlesni_Susret_IstrePlesni_Susret_IstrePlesni_Susret_IstrePlesni_Susret_IstrePlesni_Susret_IstrePlesni_Susret_IstrePlesni_Susret_IstrePlesni_Susret_IstrePlesni_Susret_IstrePlesni_Susret_IstrePlesni_Susret_IstrePlesni_Susret_IstrePlesni_Susret_IstrePlesni_Susret_Istre

Komentari
Najčitanije u 7 dana
Anketa

Jeste li zadovoljni dijelom proračuna o kojem odlučuju građani


Pogledaj rezultate

Prethodne ankete

Najčitanije u 30 dana

© iPazin.net portal 2001. - 2021.