Pazinski košarkaši protutnjali Kozalom

U stilu veni vidi vici Pazinci (s pet seniora i sedam kadeta) su u vrijeme dok su se Korzom šepurile maškare protutnjali Kozalom. Brajdić je postigao prvi koš na utakmici i to je bilo jedino vodstvo domaćina. Pogotovo je bila dojmljiva druga četvrtina koju su Pazinci riješili sa 26-11 i prvo poluvrijeme zaokružili na 50-30. U trećoj četvrtini podigli su i na 25 razlike ali je igralo svih 12 igrača čime su omogućili domaćinu na kraju prihvatljivih 15 razlike. Svi igrači zaslužuju pohvale. Massimo Despot i Andro Krstinić su se pod koševima poigravali sa domaćinima, Tomislav Grbić i Dalibor Ravnić kada je trebalo pogodili su trice. Kapetan Jerko Ćus u drugoj četvrtini mobilizirao je ekipu u obrani i “omogućio” domaćinu postizanje 11 koševa. Luka Zajc pogotovo je bio dobar kada je cijelu prvu četvrtinu vodio ekipu kao iskusni playmaker, a ne kadet. Značajnu minutažu imali su i Gvido Guštin i Adriano Lukić. Treba pohvaliti i sve ostale kadete, posebno 14 – godišnjeg Donalda Fabrisa koji je odigrao prve seniorske minute. U posljednjem kolu u vikendu koji slijedi Pazinci dočekuju Stoju.

KK Ghia staff Pazin – KK Zamet 73-88 ( 19-24, 11-26, 19-18, 24-20)

Dvorana Kozala, Gledatelja 20, Suci: Žagar, Klobučar i Patača ( svi Rijeka)

KK Zamet: Delpin, Debelić 4, Marinčić 6, Bjelanović 15, Šibenik, Antunović, Vucić 6, Brajdić 13, Gustovarac 5, Cvitković 17, Klasan 8.
KK Ghia staff Pazin: Baća, Lukić, Fabris, Zajc. Grbić 11, Jerko Ćus, Erik 2, Krstinić 37, Despot 24, Ančić, Ravnić 11, Guštin 3.