U Tinjanu održano jesensko Županijsko prvenstvo u borbama za mlađe uzraste

Karate klub TinjanJučer je u Tinjanu u sklopu manifestacije sajma pršuta održano je županijsko prvenstvo u borbama za mlađi uzrast. Tehnički organizator i domaćin bio je KK Tinjan. Nastupilo je 90 natjecatelja u kategorijama od  mlađih učenika (8 i 9 godina) do juniora (16 i 17 god.), iz 7 istarskih klubova: „Tinjan“, „Vrsar“, „Sensei“ Pazin, „Istra“ Pula, „Pula“, „Finida“ Poreč, i „Novigrad“. Natjecatelji su nastupali pojedinačno i ekipno. Sudili su istarski suci: Mirko Banović, Denis Brhanić, Nenad Katalinić, Tamara Banović i slovenski sudac Mladen Railić.

Rezultati:

Ml. učenici (8 i 9 god.):
-28 kg:
1. Noa Belić – KK Sensei
2. Jakov Mališa – KK Tinjan
3. Beis Musljiu – KK Finida
3. Mijo Lopandić – KK Finida
-34 kg:
1. Milojković Paolo – KK Istra
2. Matija Modrušan – KK Sensei
3. Michal Coufal – KK Vrsar
3. Erik Orbanić – KK Tinjan
+34 kg:
1. Mihael Licul – KK Sensei

Ml. učenice (8 i 9 god.):
-28 kg:
1. Sara Jurman – KK Sensei
2. Eyla Hodžić – KK Finida
3. Eni Baf – KK Sensei
-34 kg:
1. Mirela Lopandić – KK Finida
2. Luana Štifanić – KK Finida
3. Gaia Modrić – KK Finida
+34 kg:
1. Jana Samovojska – KK Finida
2. Karla Sorčić – KK Finida
3. Iva Udovičić – KK Sensei
3. Lea Lukšić – KK Sensei

Učenici (10 i 11 god.):
-32 kg:
1. Kristijan Knežević – KK Istra
2. Sven Šušnjar – KK Tinjan
3. Luka Škrlj – KK Sensei
-37 kg:
1. Petar Sinković – KK Tinjan
2. Danijel Pamić – KK Sensei
3. Gabriel Braus – KK Istra
3. Dominik Mališa – KK Tinjan
-42 kg:
1. Filip Boldin – KK Sensei
2. Mattija Grubiša – KK Sensei
3. Toni Fabris – KK Novigrad
3. Belmin Kadrić – KK Finida

+42 kg:
1. Darian Milohanić – KK Tinjan
2. Moreno Pinter – KK Novigrad
3. Karlo Srblin – KK Tinjan
3. David Orbanić – KK Tinjan

Učenice (10 i 11 god.):
-38 kg:
1. Nina Brušić – KK Sensei
2. Helena Jurman – KK Sensei
+38 kg:
1. Sara Turčinović – KK Tinjan
2. Leonarda Sep – KK Pula

Učenici ekipno:
1. KK Novigrad
2. KK Sensei
3. KK Tinjan
3. KK Istra

Učenice ekipno:
1. KK Sensei
2. KK Finida

Ml. kadeti (12 i 13 god.):
-41 kg:
1. Dalen Belić – KK Sensei
2. Rok Blažić – KK Novigrad
3. Martin Rajko – KK Tinjan
-47 kg:
1. Marin Petrović – KK Istra
2. Juraj Prpić – KK Sensei
3. Ivan Černja – KK Tinjan
-55 kg:
1. Erik Mišan – KK Tinjan
2. Andrej Zgrablić – KK Sensei
3. Patrik Modrušan – KK Tinjan
+55 kg:
1. Ivan Krevatin – KK Novigrad
2. Nikola Frančin – KK Sensei
3. Zvonimir Miljak – KK Finida

Ml. kadetkinje (12 i 13 god.):
-42 kg:
1. Paula Turković – KK Finida
+42 kg:
1. Lucija Šipura – KK Pula
2. Reana Radovčić – KK Finida
3. Matea Jurman – KK Tinjan

Ml. kadeti ekipno:
1. KK Tinjan
2. KK Novigrad
3. KK Sensei

Kadeti (14 i 15 god.):
-55 kg:
1. Martin Rajko – KK Tinjan
2. Erik Mišan – KK Tinjan
3. Dejan Mirosavljević – KK Finida
-63 kg:
1. Nicolas Mekiš – KK Finida
2. Matija Petrinjak – KK Finida
+63 kg:
1. Sandro Milohanović – KK Tinjan
2. Manuel Orbanić – KK Tinjan
3. Matija Modrušan – KK Tinjan

Kadetkinje (14 i 15 god.):
-47 kg:
1. Reana Radovčić – KK Finida
2. Paula Turković – KK Finida
-55 kg:
1. Nikolina Vuković – KK Finida
2. Lucija Šipura – KK Pula
+55 kg:
1. Renata Gazibarić – KK Finida
2. Jelena Grujičić – KK Finida

Juniori (16 i 17 god.):
1. Patrik Radovan – KK Tinjan
2. Matko Hrvatin – KK Tinjan
3. Sandro Milohanović – KK Tinjan
3. Nicolas Mekiš – KK Finida

Juniorke (16 i 17 god.):
1. Nikolina Vuković – KK Finida
2. Jelena Grujičić – KK Finida
3. Renata Gazibarić – KK Finida

(Goran Matošević, predsjednik natjecateljske komisije)

Komentari
Najčitanije u 7 dana
Anketa

Jeste li zadovoljni dijelom proračuna o kojem odlučuju građani


Pogledaj rezultate

Prethodne ankete

Najčitanije u 30 dana

© iPazin.net portal 2001. - 2022.