U utakmici druge lige zapad košarkaši iz Crikvenice uspješniji od Pazinaca

2Domaćini su iako oslabljeni (osam igrača u domaćem sastavu nije bilo od lanjskog sastava istih ekipa) krenuli u utakmicu prema dogovoru i poveli 11 naprema 2. Bilo je tu i odgovorne obrane i prodora i trica (4 od 6 ukupno na utakmici).

Međutim do kraja četvrtine gosti se tricama juniora B. Domijana vraćaju u igru na pola koša zaostatka 25 24. Drugu četvrtinu vodi se velika bitka koju Kirci riješavaju sa vodstvom od šest razlike. U trećoj četvrtini dekoncentracija Pazinaca koji olako omogućavaju nekoliko prodora gostima i otvorenih trica koji predvođeni rutinerima Šamanićem i Komadinom povećavaju svoje vodstvo na velikih 19 razlike. Domaći igraju presing a gosti se krajem treće i u četvrtoj četvrtoj četvrtini zatvaraju u “obrambenu ljušturu” i čuvaju rezultat na 15 razlike dvije i po minute do kraja. Tada domaća ipak znatnije mlađa kadetska juniorska klupa ipak se ne uspijeva oduprijeti starijoj gostujućoj klupi koja dolazi do najvećeg vodstva na utakmici od 25 razlike 58-93 na kraju.

Školsko gradska dvorana. KK Ghia staff Pazin- KK Crikvenica – 68 – 93 ( 25-24, 12-19, 12-25, 19-25) Suci: Milin i Malić( oba Rijeka) Trice: Ghia staff Pazin 6, Crikvenica 11, Osobne Ghia staff Pazin 15, Crikvenica 15

Ghia staff Pazin : Erik, Mlekuš 2, Petar Ćus 7, Fabris 14, Fonović 21, Jerko Ćus 7, Daus 4, Jakus, Rogović, Tomac 10, Guštin 3, Rilak.

Crikvenica: B. Domijan 11, M. Domijan 4, Piškulić 14, Car 2, Mandžuka 11, Komadina 14, Šamanić 19, I . Benić 2, Lušičić 2, M. Benić 14.